Rezervácia

Vážení návštevníci,
Po nedobrých skúsenostiach počas prevádzkovania nášho penziónu sme boli prinútení pristúpiť k rezervovaniu pobytov formou rezervačnej zálohy.

Hlavným dôvodom sú udalosti, ktoré sa nám často stávajú. Klienti si rezervujú termín ubytovania a v deň nástupu jednoducho nenastúpia, alebo zavolajú, že neprídu lebo pracovné povinnosti, deti ochoreli, nabúrali auto a mnoho iných variant prečo.
Ďalšou s príčin je nedodržiavanie termínu nástupu na pobyt. Ak si niekto rezervuje pobyt, napr. pobyt v penzióne od 2.1. do 14.1.a na pobyt nastúpi neskôr, napr.5.1., alebo chce odísť skôr, napr.13.1., požadujeme uhradenie sumy za celý pobyt, ktorý bol rezervovaný, teda od 2.1. do 14.1..
Po skúsenostiach vieme, že šanca obsadiť náhle vzniknuté voľné kapacity je veľmi malá. . Prijatie rezervácie je pre penzión zaväzujúce, a preto na dohodnutý termín-rezerváciu musíme mať ubytovaciu kakapacitu.

Rezervačnou zálohou sa chránime pred zavádzajúcimi rezerváciami a pred únikom financií, ktoré sú potrebné na všetky poplatky. Ako každý vie, v banke sa nedá povedať, že sme mali rezervácie, ale nemáme na poplatky, lebo hostia nenastúpili na pobyt, ktorý si rezervovali, tým vyblokovali iné možné rezervácie, a iných hostí sme v krátkom čase už nezohnali.

Rezervácia pobytu prebehne po zaslaní rezervačného mailu s údajmi o počte osôb a termíne pobytu. Pokiaľ termín, ktorý požadujete, ešte nie je rezervovaný, odpovieme Vám mailom. Ak sa rozhodnete, že máte záujem rezervovať pobyt v našom penzióne zašleme Vám údaje pre zaplatenie rezervačnej zálohy (vkladom alebo prevodom)vo výške 30% z ceny pobytu pri Silvestrovskom pobyte 60%. Zálohu je potrebné uhradiť do 7 pracovných dní. Presunutie rezervovaného termínu na iný termín nie je možné, pretože rezervácie sa nedajú presúvať(dovolenky, pracovné voľno, pracovné cesty).

Dôrazne upozorňujeme, že v prípade nenastúpenia na pobyt alebo zrušenia rezervácie rezervačná záloha prepadáva v prospech penziónu v plnej výške, čiže nebude vrátená za žiadnych okolností.

Za pochopenie Vám s úctou ďakujeme, a tešíme sa na Vašu návštevu.